• Dzień Dziecka

03.06.2021

Z okazji Dnia Dziecka przedszkolaki ze wszystkich grup odwiedziły "Ogrody z pasją" w Marcinkowie. W programie wycieczki było: zwiedzanie ogrodów z przewodnikiem, warsztaty plastyczne, gry i zabawy z animatorem na placu zabaw. 01 czerwca na terenie przedszkola również czekało na dzieci wiele atrakcji: były tańce w ogrodzie przedszkolnym przy muzyce dyskotekowej, zabawy ruchowe m.in. tor przeszkód, zabawy sprawnościowe. Dzieci poznały zabawy swoich rówieśników z różnych stron świata np.: " Pilollo", "Pies i kość" oraz "Kulki". Na koniec czekała słodka niespodzianka: lody sponsorowane przez radę rodziców naszego przedszkola

• Konkurs wiedzy " Prawda i fikcja w mediach"

03.06.2021

Dnia 27.05.2021r w Przedszkolu Miejskim nr 4 odbył się międzygrupowy konkurs wiedzy pt.: " Prawda i fikcja w mediach". 6- latki z grup III, IV i VI wykazały się bardzo dużą wiedzą na temat tego jak odróżnić bohatera realnego od fikcyjnego- wymyślonego przez człowieka. Dzieci umiały wytłumaczyć czym są media i reklama i czy należy bezwarunkowo jej ufać? Po podliczeniu punktów okazało się, że wszystkie drużyny uzyskały tyle samo punktów i tym samym zdobyły trzy I miejsca. Wszyscy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, które zostały wręczone przez dyrekcję- Iwonę Słowikowską i Annę Święcką.

• Zajęcia " W zagrodzie wiejskiej"

03.06.2021

Dnia 28 maja 2021 r. dzieci z grupy II uczestniczyły w zajęciu "W zagrodzie wiejskiej", podczas którego poznały produkty otrzymywane od zwierząt: krowy, owcy, kury, gęsi, kaczki i indyczki. Przedszkolaki oglądały i dotykały jaj: kurzego, kaczego, gęsiego i indyczego oraz je porównywały. Ponadto 4 - latki degustowały żywność wyprodukowaną z wiejskich dóbr. Wielką radość sprawiła dzieciom zabawa sianem.

• Partnerzy

• {#1508} 1