• Kadra

          • Dyrektor - mgr Iwona Słowikowska

          • Wicedyrektor - mgr Anna Święcka

             

            Kadra pedagogiczna:

             

            LP.

             

            Nazwisko i imię nauczyciela

             

            Stopień awansu zawodowego

             

            Kwalifikacje kierunkowe, dodatkowe, specjalistyczne

             

             

             

             

            1.

            mgr Bartczak Anna

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego

            2.

            mgr Słabińska Monika

            kontraktowy

            nauczyciel religii

            3.

            mgr Dolecka Maria

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego, olgofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny

            4.

            mgr Kimbor Zofia

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego

            5.

            mgr Kołodziej Stefania

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego

            6.

            mgr Łychacz Dorota

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego

            7.

            mgr Pikciun Ewa

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego,terapeuta pedagogiczny

            8.

            mgr Rajek Małgorzata, Alina

            mianowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego,oligofrenopedagog

            9.

            mgr Słowikowska Iwona

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego,terapeuta pedagogiczny, nauczyciel rytmiki i form gimnastyczno - tanecznych

            10.

            mgr Strupińska Ewa

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego

            11.

            mgr Szafranowicz Agnieszka, Beata

            mianowany

            nauczyciel wspomagający, oligofrenopedagog

            12.

            mgr Szewczyk Ewa

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego,oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny

            13.

            mgr Szóstek-Anaszko Anetta

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego,nauczyciel języka angielskiego

            14.

            mgr Światłowska Alicja

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta pedagogiczny

            15.

            mgr Święcka Anna

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego,logopeda

            16.

            mgr Tafil Małgorzata

            dyplomowany

            nauczyciel wychowania przedszkolnego

            17.

             

            18.

            19.

            20.

            mgr Trzonkowska Magdalena

             

            mgr Lachowicz Marta

            mgr Anna Bernatowicz

            mgr Żanna Ostrzyńska

            dyplomowany

             

            kontraktowy

            mianowany

            kontraktowy

             

            nauczyciel wychowania przedszkolnego,logopeda

            nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta SI

            nauczyciel wspomagający

            nauczyciel języka ukraińskiego

             

             

            Obsługa:

            Intendentka - Kobylińska Irena

            Konserwator- Jabłoński Zbigniew

            Pomoc nauczyciela: Porowska Beata, Szafran Elżbieta, Bekier Agnieszka, Makaryk Jowita

            Sprzątaczki:  Szostak Beata, Cyruliczek Krystyna, Utnicka Grażyna, Sieradzka Małgorzata

            Kuchnia: Połujan Anna  (szef kuchni),Gałęzowska Iwona, Kotowska Grażyna, Trzeciak Milena