MENU

 • Dzień Dyni

  Dzień Dyni

  W czwartek 31 października w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dyni. Przedszkolaki były ubrane na pomarańczowo, a także przebrane w piękne dyniowe stroje.Ten dzień wypełnionym był licznymi zabawami integracyjnymi.

 • Michalinko jesteśmy z Tobą !!!

  Michalinko jesteśmy z Tobą !!!
 • Przedszkolaki pracują w ogrodzie.

  Przedszkolaki pracują w ogrodzie.

  Dzieci z grup VI, VII i VIII z dużym zaangażowaniem sadziły cebulki kwiatów: tulipanów, narcyzów, hiacyntów. Posadzone kwiaty będą wiosną ozdabiały nasze przedszkolne rabatki.🌷

 • Odwiedziny przedstawicieli Fundacji Inicjatyw – Społecznych „Impuls”

  Dnia 29.10.2019 r. odwiedzili nasze przedszkole przedstawiciele Fundacji Inicjatyw – Społecznych „Impuls”, która współpracuje z Uniwersytetem Trzeciego Wieku w Giżycku oraz Świetlicą Socjoterapeutyczną. Zostaliśmy zaproszeni do realizacji projektu pt. „Trzy Gwiazdki”. Celem projektu jest przeciwdziałanie izolacji społecznej, osamotnieniu w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Ważnym aspektem jest zwiększenie współpracy i wymiany doświadczeń międzypokoleniowych. Efekty wspólnych działań w okresie przedświątecznym trafią do osób samotnych, odizolowanych ze względu na wiek czy niepełnosprawność. W projekt zaangażowała się nauczycielka Stefania Kołodziej z dziećmi z koła plastycznego, które wykonają na Święta Bożego Narodzenia kartki i przekażą je osobom samotnym.

 • ,,W jesiennym nastroju’’ - grupa V.🍁

  ,,W jesiennym nastroju’’ - grupa V.🍁
 • MICHASIU - JESTEŚMY Z TOBĄ!!!

   MICHASIU - JESTEŚMY Z TOBĄ!!!

  Nasze przedszkolaki ( gr. III, V, VI, VIII i koło taneczne) wystąpiły w SP 7 na charytatywnym pikniku rodzinnym "Działamy dla Michaliny". Serdecznie dziękujemy rodzicom i dzieciom za poświęcony czas oraz wsparcie akcji.

 • " Szkoła pamięta"- Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej

  " Szkoła pamięta"- Akcja Ministerstwa Edukacji Narodowej

  Nasze przedszkole włączyło się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. W roku ważnych wydarzeń – 80 rocznicy wybuchu II wojny światowej i 75 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego oraz w związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych nasze przedszkolaki zapaliły znicze, posprzątały bezimienne i opuszczone groby znajdujące się na XIX wiecznym cmentarzu w centrum Giżycka, odwiedziły lokalne miejsca pamięci: ossuarium, kamień pamięci poległych pod Giżyckiem podczas I wojny światowej, Pomnik Bojownikom o Polskość Ziemi Mazurskiej, tablicę upamiętniającą miejsce narodzin słynnego polskiego historyka Wojciecha Kętrzyńskiego oraz wiele innych tablic uwieczniających tych, którzy zapisali się w historii.

 • XI Olimpiada Sportowa -"Sport to zdrowie, potyczki 6 - latków"

  XI Olimpiada Sportowa -"Sport to zdrowie, potyczki 6 - latków"

  Dzieci z gr. VI wzięły udział w XI Olimpiadzie Sportowej -"Sport to zdrowie, potyczki 6 - latków". Zajęliśmy III miejsce. Uczestnicy spartakiady zdobyli puchar i zostali nagrodzeni medalami. Wszyscy świetnie się bawili.

 • Szkoła pamięta

  Szkoła pamięta
 • Zajęcia kulinarne w restauracji ,,Siwa Czapla"

  Zajęcia kulinarne w restauracji ,,Siwa Czapla"
 • Barwy jesieni w Lasku Miejskim

  Barwy jesieni w Lasku Miejskim
 • ,,Pyszna i zdrowa sałatka owocowa"

  ,,Pyszna i zdrowa sałatka owocowa"
 • Jarzynowe kukiełki

  Jarzynowe kukiełki
 • "Co kryje w sobie ziemniak?" - zabawy badawcze

  "Co kryje w sobie ziemniak?" - zabawy badawcze

  „Co kryje w sobie ziemniak?” – w ramach cyklu zajęć badawczych przedszkolaki z grupy VIII poznawały właściwości i zastosowanie ziemniaka. Sprawdzały, czy ziemniak potrafi pływać, jak zachowuje się pod wpływem cukru, soli, jodyny. Próbowały dowieść, że ziemniak składa się z wody i skrobi. W toku przeprowadzonych doświadczeń rozbudzały swoją ciekawość odkrywcy i badacza. Samodzielnie formułowały wnioski z przeprowadzonych doświadczeń.

 • Europejski Dzień Seniora

  Europejski Dzień Seniora

  Europejski Dzień Seniora - występ dzieci z koła tanecznego "Super4" oraz sześciolatków z grupy VI w Giżyckim Centrum Kultury.

 • "Zabawy w teatr "- spotkanie czytelnicze

  "Zabawy w teatr "- spotkanie czytelnicze

  W gr. IV odbyło się spotkanie czytelnicze z Panią Agatą, przedstawicielem Miejskiej Biblioteki - Filia nr 1. W ramach spotkania były różnorodne zabawy związane z teatrem. Przedszkolaki słuchały głośnego czytania w ramach akcji ,,Cala Polska czyta dzieciom ".

 • Występ przedszkolaków z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycieli Emerytów ze Szkół Podstawowych i Przedszkoli

  Występ przedszkolaków z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycieli Emerytów ze Szkół Podstawowych i Przedszkoli

  15.10.19 dzieci z koła recytatorskiego " Stokrotka" , koła tanecznego " Super 4" oraz przedszkolaki z grupy VIII zaprezentowały pokaz artystyczny w sali balowej B&S z okazji Dnia Edukacji Narodowej Nauczycieli Emerytów ze Szkół Podstawowych i Przedszkoli. Serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie, miłe przyjęcie oraz słodkie upominki dla naszych małych artystów i nie tylko.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej
 • POMÓŻMY MICHALINCE WYGRAĆ WALKĘ Z GLEJAKIEM!!!

  POMÓŻMY MICHALINCE WYGRAĆ WALKĘ Z GLEJAKIEM!!!
 • Bezpieczni na drodze - spotkanie z Policją

  Bezpieczni na drodze - spotkanie z Policją

  Dzieci z grupy IV, V, VI i VIII spotkały się z Paniami Policjantkami przy skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w celu utrwalenia zasad bezpiecznego poruszania się na przejściu dla pieszych oraz przećwiczeniu w praktycznym działaniu nabytych wiadomości.

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Przedszkole Miejskie nr 4
  ul. Władysława Jagiełły 3, 11-500 Giżycko
 • +48 87 428 98 38
liczba odwiedzin: 123961