• Projekty i akcje edukacyjne

     • Wielka Liga Czytelników


     • Drodzy Rodzice !!!!

       Nasze przedszkole przystąpiło do V OGÓLNOPOLSKIGO  KONKURSU „WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW” EDYCJA 2019/2020

       

         


       Głównym celem  tego projektu jest promocja czytelnictwa, w tym rodzinnego czytania. Czytanie książek to wspaniała, efektywna i na dodatek bezpłatna metoda rozwoju młodego człowieka, a chwile spędzane z dzieckiem na czytaniu, czy dyskusji o treści książki znakomicie wpływają na relacje rodzinne. Cieszymy się , że udało nam się zachęcić Państwa  do zgłoszenia Waszego dziecka oraz do wsparcia go w dążeniu do sukcesu, którym w naszym projekcie jest systematyczne czytanie.

      Dzięki temu, że wypełniniliście Państwo  zgłoszenie,  koordynatorzy Placówki wprowadzili dane uczestników do systemu obsługi projektu i automatycznie na podany w zgłoszeniu adres e-mail otrzymaliście link aktywacyjny do konta uczestnika. Cieszymy się, ze jesteście z nami.
      Organizatorzy,

      Koordynator Placówki: A. Szóstek- Anaszko, M. Trzonkowska

                                        -----------------------------------------------------------------------------

      W roku szkolnym 2019/20 nasze przedszkolaki wzięły udział w ogólnopolskim konkursie „Wielka Liga Czytelników”. Zadaniem dzieci było przeczytanie 10 książek w domu wspólnie z rodzicami oraz tworzenie Pamiętnika Młodego Czytelnika     . Za aktywny udział w projekcie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz książki „Legendy Polskie” z płytą CD.

            

           

      Dziękujemy dzieciom i ich rodzicom za zaangażowanie.