• Ogłoszenie!!!

• Szanowni Rodzice!

Informuję, że od dnia 27.04.2019 r.  akcja protestacyjna pracowników oświaty zostaje zawieszona.

W związku z tym od dnia 29.04. 2019 r. wracamy do poprzedniej organizacji pracy

Dziękuję bardzo za okazane wsparcie i wyrozumiałość w trakcie przebiegu strajku.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku

• Komunikat !!!

• Szanowni Rodzice !

Informuję, że w naszej placówce nadal trwa bezterminowy strajk pracowników oświaty.

Bardzo prosimy rodziców, którzy mają taką możliwość, o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Od 23.04.2019 r. w przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone, w których jesteśmy w stanie zapewnić zajęcia opiekuńczo- wychowawcze i wyżywienie.

Bardzo dziękujemy rodzicom za wsparcie, wyrozumiałość i cierpliwość.

• Komunikat!!!!

• Szanowni Rodzice !

Informujemy, że w naszej placówce nadal trwa bezterminowy strajk pracowników oświaty. Bardzo prosimy rodziców, którzy mają taką możliwość o zapewnienie dzieciom opieki w domu. Od 15.04. 2019 r. w przedszkolu będą funkcjonowały grupy łączone, w których jesteśmy w stanie zapewnić obecnym dzieciom zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i wyżywienie.

Bardzo dziękujemy rodzicom za wsparcie, wyrozumiałość i cierpliwość.

• Komunikat!!!

• Szanowni Rodzice!

Informuję Państwa, że w dniu 12 kwietnia 2019 r. strajk będzie kontynuowany.

Nasza sytuacja nadal jest trudna. Do strajku nie przystąpił tylko jeden nauczyciel oraz dyrektor i wicedyrektor. W związku z tym, ponawiam prośbę o wyrozumiałość i zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

Dziękuję Państwu za okazane wsparcie .

• Komunikat!!!!!

• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że w dniu jutrzejszym 11.04.2019 r. bezterminowy strajk pracowników oświaty będzie kontynuowany.

Ponownie zwracam się do Państwa z prośbą, w miarę możliwości, o zapewnienie opieki dzieciom w domu.

Wszystkim rodzicom bardzo dziękuję za wyrozumiałość i okazane wsparcie.

Zajęcia dodatkowe : szachy, teakwondo oraz zajęcia taneczne odbędą się w innym terminie.

• Komunikat!

• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że w dniu jutrzejszym 10 kwietnia 2019 r. bezterminowy strajk pracowników oświaty będzie kontynuowany.

Ponawiam prośbę, o ile to możliwe, o zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

Wszystkim rodzicom dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie.

• Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, że w naszym przedszkolu najprawdopodobniej jutro 9 kwietnia 2019 r. kontynuowany będzie bezterminowy strajk pracowników oświaty. Ponownie zwracam się do Państwa z prośbą, o ile to możliwe, o zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach.

• Szanowni Rodzice!

W zwiąku z tym, że od 08.04.2019 r. większość pracowników naszego przedszkola przystąpi do akcji protestacyjnej

może nastąpić zmiana organizacji pracy. Wynika to z niemożliwości zapewnienia dzieciom bezpiecznych i

higienicznych warunków  pobytu.

Zwracam się do Państwa z prośbą, o zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

W tym czasie macie Państwo prawo do skorzystania z zasiłku opiekuńczego.  Informacje dostępne  na stronie:

www.zus.pl/swiadczenia/zasilki/zasilek-opiekunczy/prawo-do-zasilku-i-okres-przyslugiwania.

Na bieżąco będę Państwa informować o podejmowanych decyzjach.

Proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej przedszkola, portalu społecznościowym - Facebook oraz na

4Parents.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku

• Komunikat!!!

• Szanowni Rodzice !

W związku z tym, że prawdopodobnie od 08.04.2019 r. większość pracowników naszego przedszkola przystąpi do akcji protestacyjnej może nastąpić zmiana organizacji zajęć. Wynika to z niemożliwości zapewnienia dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu.Zwracam się do Państwa z prośbą, o ile to możliwe o zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

W tym czasie macie Państwo prawo do skorzystania z zasiłku opiekuńczego. Informacje dostępne na stronie :

Na bieżąco będę Państwa informować o podejmowanych decyzjach. Proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej przedszkola , portalu społecznościowym Facebook oraz na 4Parents.

• Międzynarodowy Dzień Książki

• 2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki. Z tej okazji gościliśmy w przedszkolu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie przeczytali dzieciom wszystkich grup popularne bajki.

• Przedszkolny Konkurs na Marzannę

• W dniu 25 marca został rozstrzygnięty Przedszkolny Konkurs na Marzannę. Wszystkie grupy zajęły I
              MIEJSCE. Sponsorem nagród w konkursie jest FOWJM.