• Zabawa karnawałowa w hali MOSiR

• 20 stycznia dzieci z grupy III, IV, V, VI i VIII uczestniczyły we wspaniałej zabawie karnawałowej "Zimowe przygody bałwanków" z udziałem Ruperta i Rico z "The clown circus show". Organizatorem balu było Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku.

• Spotkanie z policjantami.

• Dnia 16.01.2020 r. policjanci z KPP w Giżycku przeprowadzili w naszym przedszkolu pogadankę na temat "Pieszy w ruchu drogowym", a podsumowaniem spotkania była prezentacja przedstawiona przez radnego Miasta Giżycko Mirosława Bocia.

• Przegląd Kolęd i Pastorałek

• Grupa VI wzięła udział w Miejskim Przeglądzie Kolęd i Pastorałek "Hej Kolędo, kolędo" . Dzieci prezentowały się w kolędzie "Jezusa narodzonego wszyscy witamy".

• Dzień Babci i Dziadka

• W przedszkolu odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami  przygotowały dla nich przedstawienie. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci   zaprezentowały programy artystyczne. Po wspaniałych występach w których dzieci zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne na twarzach babć i dziadków zauważyć można było tylko jedno – wzruszenie i dumę ze swoich wnuków. Po zakończonych programach artystycznych dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom piękne laurki i zaprosiły do wspólnej zabawy i na słodki poczęstunek. Atmosfera tych uroczystości była podniosła ale i bardzo radosna przebiegała w niezwykle i miłej atmosferze.

• Bal Karnawałowy

• Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą.W zorganizowanym balu karnawałowym w Przedszkolu , dzieci wcieliły się w różne postacie bajkowe. Przedszkolaki zamieniły się w królewny, księżniczki, wróżki, biedronki, batmanów, piratów, skrzatów rycerzy, muszkieterów, czy policjantów, pojawiły się również postacie z ulubionych bajek.Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń.

• "Kubusiowi Przyjaciele Natury"

• Kubusiowi Przyjaciele Natury"- udział dzieci z gr.IV w Ogólnopolskim programie edukacyjnym o tematyce ekologicznej. Celem programu jest zachęcanie przedszkolaków do dbania o środowisko naturalne, uczenie szacunku do przyrody oraz kształcenie dobrych nawyków w zakresie odżywiania i aktywnego spędzania czasu.