• KOMUNIKAT

• Ewentualne uruchomienie miejskich przedszkoli

Uprzejmie informujemy, że rozpoczęto prace przygotowawcze do uruchomienia miejskich przedszkoli. Odbyło się robocze spotkanie z Dyrektorami PM1 i PM4 w Giżycku. Opracowywane są procedury związane z ewentualnym uruchomieniem miejskich przedszkoli w Giżycku oraz szacowane są niezbędne potrzeby wyposażenia w środki higieniczne i indywidualne środki ochrony osobistej pracowników. Chodzi o dostosowanie pracy przedszkoli do wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego. Przedszkola mogą funkcjonować wyłącznie w warunkach zapewniających zachowanie odpowiednich standardów i reżimu sanitarno – epidemiologicznego. W związku z powyższym przewidywane jest zmniejszenie liczebności grup. Dlatego w pierwszej kolejności do przedszkoli  przyjmowane będą dzieci, których oboje rodzice muszą wykonywać obowiązki zawodowe poza miejscem zamieszkania. Zasady przyjęć określą Dyrektorzy PM1 i PM4.

Prosimy o śledzenie na bieżąco komunikatów dotyczących ewentualnego wznowienia pracy przedszkoli na stronie    https://mojegizycko.pl/ oraz na stronach przedszkoli:

PM1  https://przedszkole1gizycko.edupage.org/

PM4 https://przedszkole4gizycko.edupage.org/

Kontakt do przedszkoli:

• Przedszkole Miejskie nr 4 w Giżycku, ul. Władysława Jagiełły 3

e-mail pm4@gizycko.pl

telefon 87 428 98 38

• Przedszkole Miejskie nr1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku, ul. Drzymały 9

e-mail  pm1@gizycko.pl

• KOMUNIKAT

•  Informuję, że w miesiącu czerwcu 2020 r. odbędzie się rekrutacja uzupełniająca do przedszkola na rok szkolny 2020/2021. Przedszkole dysponuje 5 wolnymi miejscami. Wnioski należy składać w dniach

01.06.2020 r. - 03.06.2020 r.
              drogą email na adres pm4@gizycko.pl lub wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się na budynku przedszkola. Potrzebne dokumenty, terminy oraz regulamin rekrutacji znajduje się na stronie internetowej przedszkola w zakładce rekrutacja.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4

mgr Iwona Słowikowska

• Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych

do przedszkola na rok szkolny 2020/2021 znajdują
              w zakładce rekrutacja.

• Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych

do przedszkola  na rok szkolny 2020/2021 znajdują się

w zakładce "rekrutacja".

Rodzice dzieci  zakwalifikowanych do przedszkola

w rekrutacji  na rok szkolny 2020/2021 proszeni są

w terminie 09.04.2020 r.-15.04.2020 r. o wydrukowanie

ze strony internetowej przedszkola oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola

i klauzuli RODO,

wypełnienie dokumentów. Oświadczenie można dostarczyć do przedszkola w formie elektronicznej , wykonać skan i odesłać na adres e mail pm4@gizycko.pl

wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się

na budynku przedszkola.

Dokumenty te są konieczne, aby dziecko znalazło się

na liście dzieci przyjętych do przedszkola.