• Uwaga Rodzice !

W dniach 01.06.-15.06.2020 r. w Przedszkolu Miejskim nr 4 odbędzie się rekrutacja uzupełniająca.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola, informacje oraz terminy rekrutacji dostępne są na stronie internetowej przedszkola w zakładce rekrutacja. Kompletne dokumenty  prosimy wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się na budynku przedszkola w terminie 01.06.-03.06.2020 r.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4  Iwona Słowikowska

• Komunikat

• Informuję, że od 18.05.2020r. przedszkole wznawia pracę dla dzieci, których rodzice

w dniach 08.05-12.05.2020r.złozyli wnioski o wznowienie opieki przedszkolnej

w okresie epidemii.

Rodzice przyprowadzają i odbierają dzieci zgodnie z zadeklarowanymi godzinami.

Od dnia 18.05.2020r. prosimy o uregulowanie opłat zaległych i bieżących.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4

Iwona Słowikowska

Szanowni Rodzice!!!

Informuję, że wnioski rodziców o wznowienie opieki przedszkolnej w okresie epidemii zostały rozpatrzone pozytywnie.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 Iwona Słowikowska

• Szanowni Rodzice.

W związku z ponownym otwarciem  przedszkola od dnia 19.05.2020r. proszę o składanie wniosków o wznowienie  opieki przedszkolnej dla dzieci w okresie epidemii. Informuję, że z opieki tej mogą skorzystać dzieci, których rodzice pracują poza miejscem swojego zamieszkania i nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką nad dziećmi.

Wniosek znajduje się  w zakładce „dokumenty do pobrania”.

Wypełnione wnioski należy wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej się na budynku przedszkola w dniach 08-12.05.2020r.

Lista dzieci, którym ta opieka zostanie zapewniona ukaże się na stronie internetowej przedszkola:

https://przedszkole4gizycko.edupage.org/ w dniu 14.05.2020r.

Dyrektor: Iwona Słowikowska