• Komunikat!!!

Praca przedszkoli miejskich w czasie wakacji.

W miesiącu lipcu pracuje Przedszkole Miejskie nr 1 z Oddziałem Integracyjnym
              W miesiącu sierpniu pracuje Przedszkole Miejskie nr 4

Przedszkola zapewniają opiekę dzieciom obojga rodziców pracujących oraz nie przebywającym na urlopie bądź zasiłku opiekuńczym z zachowaniem ograniczonej liczby dzieci w oddziałach oraz obowiązującym reżimem sanitarnym – wytyczne GIS z dnia 4 czerwca 2020r.

Przedszkola dysponują ograniczoną ilością miejsc.

W sprawie złożenia wniosku o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym na miesiąc lipiec należy kontaktować się z placówką.

•  Komunikat !!!
            • Komunikat !!!

• Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych na rok szkolny 2020/2021 w rekrutacji uzupełniającej znajdują się na drzwiach wejściowych budynku.

• Informacja!!!

• Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych na rok szkolny 2020/2021 w rekrutacji uzupełniającej znajdują się na drzwiach wejściowych budynku.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola proszeni są w terminie 09.06.2020r.- 12.06.2020r. o wydrukowanie ze strony internetowej przedszkola oświadczenie woli przyjęcia dziecka do przedszkola i klauzuli RODO, wypełnienie dokumentów.

Oświadczenie należy wrzucić do skrzynki pocztowej znajdującej sie na budynku przedszkola.

Dokumenty te są konieczne, aby dziecko znalazło sie na liście dzieci przyjętych do przedszkola.