• Jasełka i spotkanie z Mikołajem.

•           W ubiegłym tygodniu we wszystkich grupach dzieci przedstawiły " Jasełka" .Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek.Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Dzieci odwiedził długo wyczekiwany gość – Święty Mikołaj. Gdy tylko pojawił się w drzwiach na wszystkich buziach pokazał się piękny uśmiech.  Św. Mikołaj został gorąco zaproszony przez dzieci do zabawy, tańca i śpiewu. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki dotyczące pracy Mikołaja i jego pomocników. Na zakończenie zabawy dzieci zaśpiewały kolędę dla Św. Mikołaja i z ogromną radością zaprosiły za rok, obiecując, że czekając na niego będą bardzo grzeczne.

• Wesołych Świąt

• Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia

składamy Państwu najserdeczniejsze życzenia.

Niech te piękne Święta

będą niezapomnianym czasem

spędzonym bez pośpiechu, trosk i zmartwień.

Wraz z nadchodzącym Nowym Rokiem

życzymy zdrowia, pomyślności

i spełnienia marzeń.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku.

Prosimy przyjąć prezent przygotowany przez naszych wychowanków w postaci kolęd- zapraszamy do obejrzenia filmu

• Mamy to!!! I miejsce w konkursie " Mikołajkowe życzenia"

• Grupa III wzięła udział w konkursie " Mikołajkowe życzenia" organizowanym przez " Podręcznikarnia Wydawnictwo Edukacyjne". Zadaniem przedszkolaków było: złożyć życzenia imieninowe Mikołajowi, zaśpiewać piosenkę oraz zaprosić Mikołaja do Naszego Przedszkola.

• Mikołajki

• 7 grudnia dzieci w przedszkolu  odwiedziła  Pani Elf- wysłanniczka samego Św. Mikołaja. Dzieci otrzymały od Niej wspaniały prezent w postaci filmu skierowanego specjalnie do Nich. Na filmie przedszkolaki mogły zobaczyć swoje zdjęcia oraz usłyszeć, że były bardzo grzeczne. Pani Elf przekazała dzieciom fantastyczne upominki.

•  Zajęcie dla Rady Pedagogicznej
            • Zajęcie dla Rady Pedagogicznej

• Dnia 3 grudnia 2020 r. w grupie II odbyło się zajęcie dla Rady Pedagogicznej przeprowadzone przez panią Alicję Światłowską. Temat zajęcia "Dzieci z różnych stron świata".

• Pasowanie na przedszkolaka

• Maluszki z grupy I i VIII mają za sobą jeden z ważniejszych momentów z życia przedszkolnego - Pasowanie na przedszkolaka.  Od tego dnia stały się pełnoprawnymi przedszkolakami.  Podczas uroczystości dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki , chętnie też brały udział  w zabawach przy muzyce za co mali artyści otrzymali drobne upominki.

• Andrzejki

• 30 listopada dzieci miały okazję przenieść się w magiczny świat uczestnicząc w zabawie andrzejkowej. Przedszkolaki wykonywały zadania ukryte w listach od "Czarodziejki". Odgadywały kim będą w przyszłości, a także próbowały się dowiedzieć, ile prezentów przyniesie im Święty Mikołaj. Układając swoje buty, uczestnicy zabawy sprawdzili kto z nich otrzyma jako pierwszy prezent od Świętego Mikołaja.