• Przedszkolny konkurs plastyczny pod hasłem " Zwierzęta świata"

• W przedszkolnym konkursie plastycznym pod hasłem "Zwierzęta świata" wzięły udział wszystkie grupy naszego przedszkola. Konkursu to jedno z zadań priorytetu realizowanego w naszym przedszkolu - "Odkrywamy tajemnice kontynentów - przedszkolaki podróżują". Jury przyznało wszystkim grupom I miejsce, doceniając pomysłowość i pracę dzieci. Dzieci otrzymały dyplomy i książki.

• Międzynarodowy Dzień Pizzy.

•  Z okazji Międzynarodowego Dnia Pizzy przedszkolaki z przygotowały prawdziwą pizzę. Wielką frajdę dzieciom sprawiły już same przygotowania: formowanie kulek drożdżowych, nakładanie ulubionych składników i posypywanie serem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni, aby się upiec. Następnie dzieci z wielkim apetytem próbowały własnoręcznie przygotowanej pizzy. Cały dzień upłynął w miłej i radosnej atmosferze

• " Podróż po Ameryce Południowej"

• W ramach realizacji priorytetu" Odkrywamy tajemnice kontynentów...." przedszkolaki wybrały się w podróż do Ameryki Południowej. Poznały bliżej dwa kraje Brazylię i Peru. Podczas tygodniowych zajęć dowiedziały się jak wygląda flaga Brazylii, poznały dzień życia Cindihy- brazylijskiej dziewczynki,upiekły brazylijskie, pomarańczowe ciasto a także uczestniczyły w zabawie karnawałowej w Rio De Janeiro, na którą same przygotowały swoje stroje.

• Bal karnawałowy 2021r.

•       W dniach 23 -24.01.2021r. w naszym Przedszkolu odbył się wielki bal karnawałowy.W tych dniach  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, tygryska, pszczółkę ,…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.Wszyscy bawili się znakomicie. Były “tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”  i ” Krasnoludek”. Jednym słowem zabawa na 102!!!. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. Na naszym balu emocji, radości i uśmiechów było co nie miara, dlatego też warto organizować dla dzieci takie atrakcje, które z pewnością w przyszłości będą miło wspominać. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

GRUPA V

GRUPA VI

• Dzień Babci i Dziadka

• W każdej grupie w Naszym Przedszkolu dzieci zaprezentowały  swoje zdolności recytatorskie, wokalne i taneczne z okazji Dnia Babci i Dziadka. Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego  w tym szczególnym dniu dzieci pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach  i wspólnie ze swoimi paniami  przygotowały dla nich przedstawienie. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie.

GRUPA III

GRUPA I

• "Zostań małym reporterem"

•  W ramach realizacji priorytetu " Multimedialny przedszkolak" dzieci z grupy VI spotkały się z panią Aleksandrą- reporterką Meloradio. Pani Ola opowiedziała dzieciom na czym polega praca reportera, czy jest to interesujące zajęcie oraz cierpliwie odpowiadała na zadawane przez dzieci pytania. Przedszkolaki same miały również okazję wcielić się w rolę reportera i przeprowadzały wywiad wśród rówieśników. Dziękujemy Pani Oli za przemiłe ...i mamy nadzieję nie ostatnie spotkani

• "Podróż po Ameryce Północnej"

• W tym tygodniu na zajęciach w ramach priorytetu " Odkrywamy tajemnice kontynentów- przedszkolaki podróżują". Przedszkolaki wyruszyły w podróż na kontynent Ameryki Północnej. Odwiedziły Meksyk, Kanadę, Waszyngton. Podczas różnych zajęć i zabaw poznawały życie i zwyczaje ludzi na tym kontynencie.