• Światowy Dzień Książki.

• Z okazji Światowego Dnia Książki przedszkolaki z grupy VIII odwiedziła Pani Ania z Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej w Giżycku.Pani Ania czytała wierszyki, rozmawiała na temat korzyści płynących z czytania. Zajęcia będą odbywały się cyklicznie- dzieci już się cieszą.

• Światowy Dzień Ziemi.

• 22 kwietnia w Przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. W tym dniu królował kolor zielony i niebieski. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci dowiedziały się jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Przedszkolaki w praktyczny sposób mogły wykorzystać swoją wiedzę na temat segregacji śmieci wrzucając odpady do odpowiednich pojemników. Przedszkolaki sadziły bratki, przypomniały ulubioną inscenizację piosenki o tematyce ekologicznej "Leśne Duszki". Działania te zostały podsumowane piosenką "Ziemia to wyspa zielona". Na koniec dzieci wykonały pracę plastyczną.

• Ogłoszenie!!!

• Rodzice dzieci 3-letnich proszeni są o zadeklarowanie zapisu dziecka do grupy śpiącej bądź nieśpiącej i umieszczenie tej informacji na druku „oświadczenia woli przyjęcia dziecka do przedszkola” .

• KOMUNIKAT!!!

• Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Miejskiego nr 4 na rok szkolny 2021/2022 znajdują się  na drzwiach wejściowych do  przedszkola.

Rodzice dzieci zakwalifikowanych do przedszkola na rok szkolny 2021/2022 powinni potwierdzić wolę przyjęcia w postaci pisemnego "oświadczenia woli"

w dniach 13-16 kwietnia 2021r.

Druki "oświadczenia woli" dostępny jest na stronie internetowej przedszkola w zakładce rekrutacja.