• Komunikat!!!

• Drodzy Rodzice

W naszym przedszkolu od 18 czerwca 2021 r. rozpoczynamy długo oczekiwany remont. Zakres prac obejmować będzie : modernizację instalacji elektrycznej, części korytarzy i pomieszczeń, modernizację instalacji przeciwpożarowej, remont korytarzy i klatek schodowych w całym przedszkolu z wymianą balustrad oraz położeniem wykładziny obiektowej, wymiana stolarki drzwiowej, remont sali gr. VIII, wymiana podłogi w sali gr. III, remont zaplecza socjalnego i gabinetów specjalistycznych.Taki zakres prac będzie wiązał się niestety z czasowym uniemożliwieniem pobytu dzieci na terenie placówki (prace wewnątrz budynku).

Dlatego też dzięki gościnności i zgodzie dyrekcji Przedszkola Miejskiego nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku, powstał pomysł aby w miesiącu lipcu zorganizować tam opiekę wakacyjną dla potrzebujących dzieci z obu placówek. W związku z ograniczoną liczbą miejsc w przedszkolu zwracamy się z ogromną prośbą do państwa o przeanalizowanie swojej sytuacji i w miarę możliwości zapewnienie opieki w domu.

Wnioski o przyjęcie dziecka do przedszkola na wakacje rodzice dzieci  składają do 21 maja 2021 r.

Mamy nadzieję i głęboko w to wierzymy, iż wszelkie niedogodności i problemy z jakimi się pewnie wszyscy zetkniemy wynagrodzi nam efekt prac inwestycyjnych czyli piękne i bezpieczne przedszkole.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku

Iwona Słowikowska

• Wizyta pani Ani z Powiatowej Biblioteki Pedagogicznej.

• 11 maja przedszkolaki z grupy VIII gościły panią Anię, która "przeniosła" dzieci do Afryki. Pani Ania opowiedziała o życiu dzieci w Afryce, pokazała zdjęcia z pobytu na czarnym kontynencie. Przedszkolaki chętnie mierzyły stroje Masajów oraz oglądały pamiątki przywiezione z Afryki. Serdeczne podziękowania dla Pani Ani Ćwikowskiej za zorganizowanie zajęć.

• Drodzy Rodzice!!!

Wnioski o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego nr 4 na lipiec 2021 r. należy składać do 21.05. 2021 r.

Szczegółowe informacje u dyrektora przedszkola oraz nauczycieli w grupach.

Wniosek dostępny jest na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku w zakładce: rekrutacja/ wniosek o przyjęcie  do Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku.

• " Tanecznym krokiem przez świat "

• W dniach 28 - 29 kwietnia, w naszym przedszkolu odbył się Przegląd Taneczny pod hasłem: "Tanecznym krokiem przez świat" w ramach priorytetu "Odkrywamy tajemnice kontynentów - przedszkolaki podróżują". Każda grupa zaprezentowała taniec pochodzący z dowolnego kontynentu. Były tańce z Europy, Ameryki Północnej i Południowej. Za swój występ przedszkolaki zostały nagrodzone dyplomami oraz upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Zapraszamy do obejrzenia filmiku z Przeglądu Tanecznego💃🕺

• Quiz wiedzy " Co wiem o kontynentach"

• 5 maja 2021r. odbył się quiz wiedzy dla dzieci 5-6 letnich z wykorzystaniem technologii informacyjno - komunikacyjnej pt. "Co wiem o kontynentach?" Reprezentanci grup III, IV, V, i VI wykazali się ogromną wiedzą na temat kontynentów, odpowiadając prawidłowo na wszystkie pytania. Przedszkolaki zajęły ex aequo I miejsca za co otrzymały dyplom i książkę do grupy. Serdecznie gratulujemy.