• XXII edycja Ogólnopolskiej Akcji " Góra Grosza"

• W dniach 2 listopada - 31 grudnia 2021 r. w naszym przedszkolu trwała zbiórka monet w ramach XXII edycji Ogólnopolskiej Akcji "Góra Grosza", której organizatorem jest Towarzystwo " Nasz Dom". Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną - w domach dziecka czy rodzinach zastępczych.Dzięki hojności naszych wychowanków i ich rodziców udało nam się zebrać pokaźną "górę grosików". Łącznie zebraliśmy ponad 300 zł w monetach o wadze blisko 14 kg. Posegregowane i zliczone monety zostały zapakowane i przesłane do organizatorów akcji za pośrednictwem Poczty Polskiej.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie organizowanej w naszym przedszkolu akcji.

Warto pomagać!

• " Ekologiczny łańcuch choinkowy"

• W ramach działań z priorytetu "Jestem małym Ekoludkiem" przeprowadzony został Przedszkolny Konkurs Plastyczny p.t. "Ekologiczny łańcuch choinkowy". Celem konkursu było rozwijanie wrażliwości ekologicznej i plastycznej oraz zachęcanie do twórczego wykorzystywania materiałów recyklingowych i naturalnych. Dzieci z grup II -VII wspólnie z nauczycielkami lub rodzicami przygotowały piękne łańcuchy, do wykonania których wykorzystały surowce wtórne i materiały naturalne. Jury zdecydowało, że wszystkie prace zasłużyły na I miejsce, dlatego każda grupa została nagrodzona dyplomem i książką.