• Platforma 4parents

• Od ubieglego roku szkolnego w naszym przedszkolu korzystamy z platformy 4parents. Umożliwia ona rodzicom, dzieci które uczszczają do naszego przedszkola kontrolę wwejść i  wyjść ich pociech, kontrolę naliczanych opłat, atomatyczną zapatę należności oraz odbieranie komunkatów o wydarzeniach w przedszkolu. Co najważniejsze rodzice korzystają z platformy ZA DARMO!!!!

• UWAGA RODZICE !!!

Od dnia 1 września 2017 r. opłaty za pobyt  oraz za wyżywienie dziecka w przedszkolu należy uiszczać na poniższe konta:

- opłata za korzstanie z wychowania przedszkolnego-

Bank PEKAO S.A o/Giżycko

- opłata za wyżywienie-

Bank PEKAO S.A o/Giżycko

• Wizyta delegacji z litewskiego przedszkola z miasta Alytus.

• Dnia 30.05,17 nasze przedszkole odwiedziła delegacja z litewskiego przedszkola z miasta Alytus, z którym nawiązaliśmy współpracę. W tym dniu nasze przedszkolaki z grupy teatralnej "Różowa gąska" zaprezentowały przedstawienie teatralne "Zamieszanie w krainie bajek", natomiast dzieci z grupy VI i nasi tancerze z zespołu " Super4" zaprezentowali się w " Krakowiaku" i tańcach dyskotekowych.

Goście obejrzeli wnętrze naszego przedszkola. Przedstawiciele obu placówek wymienili się doświadczeniami oraz wyrazili chęć dalszej współpracy.

• Projekt Edukacyjny  Gminy Miejskiej Giżycko
            • Projekt Edukacyjny Gminy Miejskiej Giżycko

•      Od 1 maja 2017 roku nasze przedszkole realizuje Projekt Gminy Miejskiej Giżycko pod hasłem: "Kompetencje kluczowe - przedszkolaki przebojowe - podniesienie jakości edukacji przedszkolnej poprzez rozwój kompetencji kluczowych przedszkolakówz Giżycka" dofinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Szczegółowe informacje na temat powyższego projektu znajdują się w zakładce - Dokumenty do pobrania.