• Komunikat!!!

• Szanowni Rodzice!

Informuję Państwa, że w dniu 12 kwietnia 2019 r. strajk będzie kontynuowany.

Nasza sytuacja nadal jest trudna. Do strajku nie przystąpił tylko jeden nauczyciel oraz dyrektor i wicedyrektor. W związku z tym, ponawiam prośbę o wyrozumiałość i zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

Dziękuję Państwu za okazane wsparcie .

• Komunikat!!!!!

• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że w dniu jutrzejszym 11.04.2019 r. bezterminowy strajk pracowników oświaty będzie kontynuowany.

Ponownie zwracam się do Państwa z prośbą, w miarę możliwości, o zapewnienie opieki dzieciom w domu.

Wszystkim rodzicom bardzo dziękuję za wyrozumiałość i okazane wsparcie.

Zajęcia dodatkowe : szachy, teakwondo oraz zajęcia taneczne odbędą się w innym terminie.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4

• Komunikat!

• Szanowni Państwo!

Uprzejmie informuję, że w dniu jutrzejszym 10 kwietnia 2019 r. bezterminowy strajk pracowników oświaty będzie kontynuowany.

Ponawiam prośbę, o ile to możliwe, o zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

Wszystkim rodzicom dziękuję za wyrozumiałość i wsparcie.

• Szanowni Rodzice!

Uprzejmie informuję, że w naszym przedszkolu najprawdopodobniej jutro 9 kwietnia 2019 r. kontynuowany będzie bezterminowy strajk pracowników oświaty. Ponownie zwracam się do Państwa z prośbą, o ile to możliwe, o zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

Na bieżąco będziemy Państwa informować o podejmowanych decyzjach.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4

• Szanowni Rodzice!

W zwiąku z tym, że od 08.04.2019 r. większość pracowników naszego przedszkola przystąpi do akcji protestacyjnej

może nastąpić zmiana organizacji pracy. Wynika to z niemożliwości zapewnienia dzieciom bezpiecznych i

higienicznych warunków  pobytu.

Zwracam się do Państwa z prośbą, o zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

W tym czasie macie Państwo prawo do skorzystania z zasiłku opiekuńczego.  Informacje dostępne  na stronie:

www.zus.pl/swiadczenia/zasilki/zasilek-opiekunczy/prawo-do-zasilku-i-okres-przyslugiwania.

Na bieżąco będę Państwa informować o podejmowanych decyzjach.

Proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej przedszkola, portalu społecznościowym - Facebook oraz na

4Parents.

Dyrektor Przedszkola Miejskiego nr 4 w Giżycku

• Komunikat!!!

• Szanowni Rodzice !

W związku z tym, że prawdopodobnie od 08.04.2019 r. większość pracowników naszego przedszkola przystąpi do akcji protestacyjnej może nastąpić zmiana organizacji zajęć. Wynika to z niemożliwości zapewnienia dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu.Zwracam się do Państwa z prośbą, o ile to możliwe o zapewnienie swojemu dziecku opieki w domu.

W tym czasie macie Państwo prawo do skorzystania z zasiłku opiekuńczego. Informacje dostępne na stronie :

Na bieżąco będę Państwa informować o podejmowanych decyzjach. Proszę o śledzenie informacji na stronie internetowej przedszkola , portalu społecznościowym Facebook oraz na 4Parents.

• Międzynarodowy Dzień Książki

• 2 kwietnia obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Książki. Z tej okazji gościliśmy w przedszkolu uczniów I Liceum Ogólnokształcącego. Uczniowie przeczytali dzieciom wszystkich grup popularne bajki.

• Przedszkolny Konkurs na Marzannę

• W dniu 25 marca został rozstrzygnięty Przedszkolny Konkurs na Marzannę. Wszystkie grupy zajęły I
              MIEJSCE. Sponsorem nagród w konkursie jest FOWJM.

• Wizyta w Przedszkolu Miejskim nr 1 z Oddziałem Integracyjnym-Wspólnie witamy wiosnę.

• Dnia 21 marca 2019r. Grupa III witała I Dzień Wiosny wspólnie z przedszkolakami z Przedszkola Miejskiego Nr 1 z Oddziałem Integracyjnym w Giżycku. Dzieci wykonały Marzannę, rozwiązywały wiosenne zagadki, wspólnie tańczyły, śpiewały. Na zakończenie pożegnaliśmy zimę a powitaliśmy wiosnę. Dziękujemy bardzo dla Przedszkola Nr 1 za wspaniałą zabawę.

• Warsztaty ekologiczne- segregujemy odpady!!!

• Dnia 8 marca w gr.II odbyły się warsztaty ekologiczne na temat segregacji odpadów. Dzieci kształciły umiejętności segregowania odpadów do pojemników, uczyły się, gdzie dany odpad należy wyrzucić.

• Wizyta przedszkolaków  w Urzędzie Miasta w Giżycku.
            • Wizyta przedszkolaków w Urzędzie Miasta w Giżycku.

• Wizyta przedszkolaków z Grupy III w Urzędzie Miasta w Giżycku. Dzieci poznały pracę urzędników, odwiedziły gabinet Burmistrza, salę konferencyjną, salę ślubów. Urzędnicy dostali od dzieci serduszka przyjaźni.

• Wizyta w Szkole Podstawowej nr 1 w Giżycku

• Przedszkolaki z grup IV i V  i VI w Szkole Podstawowej nr 1 w Giżycku.

W związku ze zbliżającym się naborem dzieci do klas pierwszych szkoły podstawowej, nasi "zerówkowicze" mieli okazję zwiedzić szkołę, wziąć udział w lekcji oraz w zajęciach wychowania fizycznego. Dziękujemy za zaproszenie.

• "Cała Polska czyta dzieciom"- wizyta Pani Agaty z Biblioteki Miejskiej

• Dnia 13 lutego odwiedziła dzieci z gr. II. pani Agata N. z Miejskiej. Biblioteki. Pani Agatka przeprowadziła bardzo interesujące zajęcia czytelnicze podczas, których dzieci bawiły się, układały puzzle, a w ramach. Ogólnopolskiej Akcji ,, Cala Polska czyta dzieciom" przeczytała wybrane wiersze J. Tuwima.

• "Wioska indiańska"

• Dnia 24 stycznia dzieci z grupy V i VI uczestniczyły w zajęciach w Powiatowej Bibliotece Pedagogicznej pod tytułem "Wioska indiańska". Poprzez zabawę dzieci zdobyły dużo wiedzy na temat Indian.

• "Piernikowy Bal Karnawałowy"

• 22 stycznia dzieci z grup IV, V i VI na zaproszenie przez Centrum Profilaktyki Uzależnień i Integracji Społecznej w Giżycku bawiły się świetnie na "Piernikowym Balu Karnawałowym" w hali sportowej MOSiR.

• Spotkanie z ratownikiem medycznym MOPRu

• Grupę III odwiedził ratownik medyczny z MOPRu - tata Franka. Odbyła się pogadanka na temat bezpieczeństwa na lodzie zimą. Dzieci poznały pracę ratowników, ich ekwipunek, przyrządy do ratowania życia na wodzie i na lodzie. Każdy przedszkolak został obdarowany pełnym zestawem niezbędnym do udzielania pierwszej pomocy.